WhatsApp
BARBAROS, BARIŞ MANÇO'NUN UNUTULMAZ ŞARKISI

BARBAROS, BARIŞ MANÇO'NUN UNUTULMAZ ŞARKISI

2021-05-29 21:15:46

BARBAROS, BARIŞ MANÇO'NUN UNUTULMAZ ŞARKISI "EVELALLAH" İLE TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA

Güçlü sesi, geniş repertuvarı ve başarılı sahne performanslarıyla müzikseverlerin severek takip ettiği Barbaros, Barış Manço’nun unutulmaz şarkısı “Evelallah”ı yeniden yorumladı.


Evelallah’ın klibi Beykoz Kundura Fabrikasında yönetmen Murad Küçük tarafından çekildi. Klibin hikayesi, Barbaros’un çocukken gittiği ilk konser olan ve 1982 yılında Barış Manço ile çekildiği çocukluk fotoğrafına dayanıyor. Barbaros’un çocukluğunu “Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu” filminde Naim Süleymanoğlu’nun çocukluğunu da oynayan Batuhan Davutoğlu canlandırdı.


Barbaros Evelallah şarkısı ile ilgili, “Hayatımda gittiğim ilk konser, Barış Manço konseridir. Seneler önce o konserde çektirdiğimiz fotoğraf hala sosyal medyamda duruyor. Müziğe başlama sebeplerimdendir Barış abi. Bundan seneler sonra elimde o fotoğrafla Barış Manço’nun Best of albümü “Mançoloji” için geri vokal yapmaya gittiğimde birlikte çok duygulanmıştık” diyor.


Söz müziği Barış Manço’ya ait olan Evelallah’ın düzenlemesi Volga Tamöz’e ait.


Daha önce yayınladığı albüm ve teklilerle müzikseverlerin beğenisini toplayan Barbaros’un yeniden yorumladığı “Evelallah” DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda.

Diğer Müzik Haberler