WhatsApp
NAZ ELİBOL’DAN YEPYENİ BİR ÇALIŞMA: ÇİKOLATA

NAZ ELİBOL’DAN YEPYENİ BİR ÇALIŞMA: ÇİKOLATA

2021-05-30 02:57:06

NAZ ELİBOL’DAN YEPYENİ BİR ÇALIŞMA: “ÇİKOLATA”

13 senedir profesyonel sahne hayatını daim eden başarılı sanatçı Naz Elibol’un, üçüncü teklisi "ÇİKOLATA" müzik sektörüne ve müzik severlerin ilgisine sunuluyor. Şahin Özer yapımcılığında ÖZER Müzik etiketiyle piyasaya çıkan teklinin Genel Koordiantörü Yadigar Akyol oldu.

Güçlü sesi ve yorumcu kimliğinin yanı sıra söz yazarı ve besteci kimliğini de ön plana çıkaran Naz Elibol, her zaman olduğu gibi “ÇİKOLATA” için de oldukça iddialı.

Bazı televizyon dizilerinde oyuncu olarak da karşımıza çıkan sanatçı Naz Elibol’un yeni teklisi “ÇİKOLATA”nın bestecisi ve aranjörü; farklı projeleriyle müzik piyasasında yerini alan, başarılı müzik adamı Ozan Özdemir oldu.

Elektro gitarları Haydar Burak Köse çalarken, şarkının editleri Tuncay Gökşin tarafından yapıldı. Mix, Enver Akarcalı, mastering Muammer Tokmak tarafından yapıldı. Stüdyo TINI ( Abdurrahman Tarıkcı ) ve Stüdyo O.Z. stüdyolarında çalışmaları gerçekleştirilen teklinin proje koordinatörlüğünü Sema Çelik yaptı.

Klip yönetmeni Ray Yapım İbrahim Şimşek oldu. Kurgusunu Ali Necati Kumcuoğlu’nun hazırladığı klibin senaryosu ise Naz Elibol ve Erhan Yanık tarafından yazıldı..Styling ise Naz Elibol'a aittir. Klipte şarkıcıya pitbull cinsi Poison isimli bir can dostumuz da eşlik etti.

Naz Elibol’un üçüncü teklisi “ÇİKOLATA”, 18 Mayıs’ta Özer Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Netd Youtube kanalında.

Diğer Müzik Haberler